ANNA KELLNEROVÁ

Členka reprezentačního výběru České republiky se již dlouhou dobu pohybuje na nejvyšší úrovni skokových závodů. Pravidelně závodí v sérii Global Champions Tour jako jednotlivec a v sérii Global Champions League hájí barvy týmu Prague Lions
Ve stájích Czech Equestrian Teamu se klade důraz na závodní koně. Pro naše koně se snažíme vytvářet nadstandardní podmínky pro trénink, aby v závodech mohli podávat 100% výkony. Víme, že naše závodní hvězdy nebudou skákat na této úrovni věčně, proto se již nyní v našich stájích pobíhají potomci našich bývalých hvězd. Každým rokem se nám tyto mladé naděje rozšiřují a věříme, že se s nimi v následujících letech potkáte na závodech.

O NÁS

Czech Equestrian Team vznikl s myšlenkou podpořit rozvoj jezdeckého sportu v České republice. Na prvním místě je pro nás podpora talentovaných sportovců, lidí i koní, a také propagace jezdectví mezi laickou veřejností. V roce 2018 se nám podařilo v Praze uspořádat vyvrcholení série Global Champions v pražské O2 aréně a na úspěch těchto závodů jsem navázali uspořádání poháru národů při CSIO 3* na závodišti v pražské Chuchli. V roce 2023 jsme v rámci CET Prague CUP uspořádali historicky první olympijskou kvalifikaci týmů při CSIO 4* na olympijské hry v Paříži 2024.

Praha je od roku 2018 součástí prestižní série parkurových závodů Global Champions a díky této skutečnosti může mít i svůj vlastní tým, který dostal název Prague Lions. Jeho barvy reprezentuje v roce 2023 celkem šest jezdců. Pojďme si je představit.