O NÁS

Společnost Czech Equestrian Team vznikla roku 2013. Hlavní myšlenkou vzniku byla podpora českých jezdců a rozšíření podvědomí české veřejnosti o jezdeckém sportu. Od samého počátku jsme podporovali nadějné české jezdce a paradrezurní jezdce, kteří díky naší pomoci měli možnost startovat na mezinárodních závodech a zde získávat potřebné zkušenosti. Finančně podporujeme pořadatele jak tuzemských, tak mezinárodních závodů, společenských akcí propagujících jezdecký sport (Jezdecký festival, Český skokový pohár, soutěže U25 v rámci CSI3*-W Olomouc, Memoriál Jana Kutěje), vzdělávání stylových rozhodčí, účasti zahraničních stavitelů na českých parkurových závodech, výstavbě crossové trati v Pardubicích a podpoře reprezentačních výjezdů skokové mládeže. V neposlední řadě se nám podařilo zajistit televizní přenosy jednotlivých meetingu Global Champions League a Longines Global Champions Tour do vysílání České televize a televize Nova.

V roce 2018 jsme získali licenci týmu Pražských lvů pro účast v prestižní sérii Global Champions. Díky tomuto partnerství jsme měli možnost uspořádat v Praze v O2 aréně premiérový 1. ročník Prague PlayOffs, akci, která do té doby neměla v jezdeckém sportu obdoby, vyvrcholení série Global Champions. Díky úspěchu prvního ročníku jsme Prague PlayOffs uspořádali i v letech 2019, 2021, 2022 a poslední ročník Prague PlayOffs se uskuteční v listopadu 2023.
V roce 2020 jsme poprvé uspořádali mezinárodní závody pohár národů pod širým nebem v Pražské Chuchle Areně, a úspěšnou akci jsem zopakovali i v letech 2021 – 2022. Díky zkušenostem s pořádáním těchto velmi úspěšných akcí jsme se na podzim roku 2022 přihlásili do výběrového řízení na pořádání poháru národů CSIO4* spojeného s Olympijskou kvalifikací pro účast na Olympijských hrách v Praříži a toto pořadatelství nám bylo Mezinárodní jezdeckou federací přiděleno.

Jan Andrlík

Ředitel Prague PlayOffs,
kontakt pro média
andrlik@c-e-t.cz

Lukáš Hálek

Ekonom, prodej a distribuce mraženého sperma
halek@c-e-t.cz

Kateřina Krpelová

Hlavní ošetřovatelka
krpelova@c-e-t.cz

Anna Kellnerová

Manažerka týmu Prague Lions
info@c-e-t.cz

KONTAKT

Czech Equestrian Team a.s.
PPF Gate
Evropská 2690/17
160 00 Praha 6

Email: info@c-e-t.cz

IČO: 01952684
DIČ: CZ01952684

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka B 19276